Izdegšanas mazināšana

28.-30.01.2022

Mūsu ikdienā arvien vairāk jūtamas ātrās dzīves sekas – notikumi skrien, Tavs must-do saraksts nemazinās, un tā vien šķiet, ka vāveres ritenis nekad neapstāsies. Vai pēdējā laikā jūties kā izspiests citrons? Ļoti iespējams, Tu esi izsīcis gan fiziski, gan emocionāli. Atjaunot spēkus kļūst arvien grūtāk, un ne reizi vien esi novērojis, ka paliec cinisks pret nodarbēm, kas kādreiz šķitušas mīļas, neiecietīgs pret cilvēkiem, ko vēl nesen uzskatīji par savējiem.

Protams, varbūt tā ir tikai šobrīd, un iespējams pavisam drīz tas beigsies. Ikdiena atgriezīsies savās ierastajās sliedēs un varēs beidzot uzelpot. Bet varbūt “es netieku galā” izjūta ir Tavs sabiedrotais ne vienu vien mēnesi, un Tu zini, ka Tev noderētu pārmaiņas – cits skatu punkts, jauna pieredze un prasmes, lai nostrādātu Tavs mentālais abs.

Mēs piedāvājam 3 dienu piedzīvojumu terapijas programmu izdegšanas mazināšanai, kurā daba, pieredzējuši vadītāji un grupa darbosies kā instrumenti, lai palīdzētu Tev beidzot atcerēties sevi – drošā un nevērtējošā vidē spert pirmos soļus līdzsvarotākas un apzinātākas ikdienas veidošanai. 

Programmā strādāsim nelielā (līdz 10 cilvēkiem)  grupā, pielietojot piedzīvojumu terapijas un pieredzes izglītības metodes. 

Dzīvosim dabas ieskautā viesu namā Vidzemē pie Augstrozes ezera. 

Programmas ietvaros tiek nodrošināts:

  • Uzturēšanās izmaksas
  • Maltītes 3x dienā
  • Piedzīvojumu terapijas programmas norise 
  • Nepieciešamais papildu inventārs uzdevumu veikšanai
  • Pirtiņa

Transports uz/no norises vietu netiek nodrošināts. Programmā nav paredzēti ekstrēmi un dzīvību apdraudoši/bīstami piedzīvojumi.  Visu papildu informāciju par norisi nosūtīsim dalībniekiem atsevišķi.

Programmas izmaksas: 

350 EUR  – iegādājoties līdz 31.decembrim 2021*

390 EUR  – iegādājoties pēc 31.decembra 2021*

*ir iespējama apmaksa pa daļām: 60% piesakoties un 40% nedēļu pirms programmas

Programma norisināsies zaļajā režīmā, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus. 

Citas programmas