SENIORIEM

01.10.22., 19.11.22., 10.12.22., 14.01.23., 11.02.23., 11.03.23.

Kurš teica, ka piedzīvojumi ir domāti tikai jauniešiem? Pekstiņi vien! Mēs, Adventure Therapy Latvia pārstāvji, uzdrīkstamies izaicināt šo apgalvojumu, piedāvājot tev iespēju pieredzēt to, kam no sirds ticam paši – vecums nav šķērslis nedz jauniem atklājumiem un piedzīvojumiem, nedz personīgai izaugsmei un veselībai, nedz līdzsvarotām aktivitātēm un patiesai kopā būšanai.

Būt par senioru reizēm var būt izaicinoši, īpaši, ja tiek piedzīvotas nozīmīgas pārmaiņas dzīvē – atvadīšanās no darba, kļūšana par vecvecāku, tuvinieka vai drauga zaudējums u.c. Šajā laikā kļūst aktuāli jautājumi: Kā man būt tālāk? Kā es piedzīvoju šo jauno lomu? Ar ko lai piepildu savu dzīvi? Kas mani sagaida nākotnē? Kā uzturēt savu fizisko un mentālo veselību? Kā rūpēties un mīlēt sevi? Kā tikt galā ar emocijām, kas ikdienā pārņem? Vai joprojām spēju veidot jaunas attiecības un kā uzturēt jau esošās? Ja arī tev galvā biežāk raisās šie un līdzīgi jautājumi, nekā dzimst atbildes uz tiem, uzdrošinies un pievienojies mūsu piedzīvojumam!

Šīs piedzīvojumu terapijas programmas ietvaros mēs kopīgi dosimies dabā, lai saudzīgi un apzināti pievērstos sev, uzdodot iepriekš minētos un citus tavā pārmaiņu posmā tik būtiskus jautājumus. Atbilžu meklējumos atbalstu sniegs ne vien pieredzējuši piedzīvojumu terapijas praktiķi, bet arī mūsu uzticamie sabiedrotie – meži un upes, vējš, mākoņi, kalni un lejas. Un, lūdzu, nesatraucies – mēs parūpēsimies par to, lai piedzīvojumu fiziskā puse būtu samērīga un atbilstoša tavām iespējām! Katrs piedzīvojums norisināsies ne tikai apkārtējā dabā, bet arī savā iekšējā pasaulē, jo, izmantojot dažādas terapeitiskas aktivitātes un sarunas, būs iespēja patiesāk iepazīt gan sevi, gan arī citus, un radīt jaunus maršrutus piepildītākas un harmoniskākas dzīves veidošanai.

Jautājumi – atbildes:

KAS? Piedzīvojumu terapijas programma.

KAM? Senioriem, kuru dzīvē norisinās pārmaiņas un kuri vēlas saņemt atbalstu šajā dzīves posmā.

KĀ? Grupā, līdz astoņiem cilvēkiem.

CIK ILGI? Programmas kopējais paredzamais ilgums ir seši mēneši. Tikšanās notiks reizi mēnesī (kopumā sešas reizes) un katra no tām ilgs vienu pilnu dienu, piesakoties programmā, dalībnieks piesakās visām dalības reizēm.

DATUMI? 01.10.22., 19.11.22., 10.12.22., 14.01.23., 11.02.23., 11.03.23.

KUR? Katrā izbraucienā dosimies uz atšķirīgu lokāciju. Izbraucot no Rīgas, būs pieejams transports, ir iespējams braukt arī patstāvīgi ar savu transportu no citām Latvijas vietām.

CIK MAKSĀ? Viena programmas diena -120 Eur (kopā 720 Eur). Maksājot par visu programu uzreiz – 600 Eur (120 Eur ietaupījums).

KAS IETILPST CENĀ? Transporta izdevumi, izbraucot un atgriežoties Rīgā; ēdināšana (pusdienas, vakariņas, vieglas uzkodas); nepieciešamais inventārs aktivitātēm dabā; telpu noma; vadītāju – piedzīvojumu terapijas praktiķu, pakalpojumi.

PAPILDU IZDEVUMI: Nav.

PROGRAMMU VADA: 

Adventure Therapy Latvia komanda:

Anna Golubeva (deju un kustību terapeite, ergoterapeite),

Unda Avota (ergoterapeite, sociālā darbiniece)

Māris Resnis (piedzīvojumu eksperts).

Visi kopā mēs esam piedzīvojumu terapijas praktiķi.

Piesakies:

Citas programmas