Adventure Therapy Siguldā
organizatori

at lativa
health travel latvia logo
adventure therapy latvia

Adventure Therapy Siguldā pasākumu kopumu organizēja Adventure Therapy Latvia sadarbībā ar Siguldas attīstības aģentūru un Latvijas veselības tūrisma klasteri. Adventure Therapy Latvia ir domubiedru grupa, kurus vieno pārliecība, ka piedzīvojums var būt kas vairāk par adrenalīna piesātinātu pasākumu. Kamēr Sigulda ir piedzīvojumu galvaspilsēta. Šeit mīt, strādā un viesojas tie, kam vēlme piedzīvot un just rit dzīslās. Savukārt, Latvija Veselības tūrisma klasteris ir virzītājspēks, kas veicina veselības tūrisma attīstību Latvijā

Adventure Therapy Latvia dalīborganizācijas:

EŽI

EŽI mīl cilvēkus. Mīl iepriecināt, sasmīdināt un palutināt, bet vēl vairāk mīl būt blakus, kad cilvēki aug. Radām telpu, ko reizēm saucam par rotaļu laukumu – vietu, kur tu drīksti spēlēties vislabākajā nozīmē. Vērot, pētīt un ieraudzīt sevī ko jaunu. Ļaut sev būt īstam un pašam un galu galā izdarīt vairāk, nekā biji iedomājies sevi spējam. Mūsu programmas aug līdz ar mums jau 20 gadus, un regulāri tiekamies ar saviem Via Experientia Eiropas kolēģiem un partneriem, lai piedzīvojumu atklāsmju spēku izdzīvotu paši, lai iemācītos ko jaunu un kopā novadītu arī kādu starptautisku programmu. Tu jau visu zini. Mēs tikai dosim tev iespēju to sadzirdēt.

https://ezi.lv

Rolands Melbārdis
Rolands Melbārdis
Agnese Naudiša
Agnese Naudiša
Gints Vaseris
Gints Vaseris

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Ergoterapeiti ir ārstniecības personas, kuru galvenais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem mērķtiecīgi iesaistīties viņiem jēgpilnās, nozīmīgās ikdienas aktivitātēs un palīdzēt pārvarēt dažāda veida (fiziskus, sociālus, personīgus u.c.) šķēršļus, lai tas notiktu. Ergoterapeiti ar savām intervencēm veicina personas veselību un labklājību visos dzīves aspektos.

https://ergoterapija.lv

Unda Avota
aleksandrs grjadovojs
Aleksandrs Grjadovojs

Lūzumpunkts

Lūzumpunkts ir organizācija ar misiju “Izaugsme caur piedzīvojumu”!

Specializējamies piedzīvojumu, aktīvās atpūtas pasākumu, komandas veidošanas un attīstības treniņu, fotoorientēšanās sacensību un aktīvā tūrisma piedzīvojumu ceļojumu izveidē, vadīšanā un īstenošanā.

Mūsu spēks ir pieredzes bagātā komanda un iedvesmojoši cilvēki, kuri savas idejas nebaidās īstenot dzīvē! Paši savu pieredzi esam uzkrājuši, aktīvi darbojoties nevalstiskajās organizācijās, organizējot nozīmīgus un apjomīgus projektus, smeļoties iespaidus ceļojumos un vienkārši darot, mācoties un attīstoties.

https://www.luzumpunkts.lv

Māris Resnis

Ingas Birkmanes prakse

Psihoterapijas speciālistes Ingas Birkmanes prakse piedāvā individuālo psihoterapeitisko palīdzību un atbalstu pieaugušajiem, bērniem un pusaudžiem. Darbā izmanto psihoorganiskās analīzes, smilšu spēles terapijas, holodinamikas un radošo terapiju metodes. Bieži terapijas sesijās izmanto pastaigas dabā.

https://www.ingabirkmane.lv/

Inga Brikmane
Inga Birkmane

The Latvian Element logo

The Latvian Element

The Latvian Element sākums meklējams 2016. gada janvārī, kad kopīgi sirdspuksti apvienoja četrus dabas gidus vienā nodarbē – iepazīstināt ārvalstu tūristus ar Latvijas daiļo dabu caur stāstiem, rituāliem, ēdieniem koku galotnēs, laivu braucieniem un kopīgiem ceļojumiem. Mēs stipri cienām apzinātu iešanu dabā, kurā darbības – iepazīt vidi un jaunatklāt sevi – ir galvenie vadmotīvi. Ielūkojies mūsu veidotajos ceļojumos pa Latviju šeit.

http://www.latvianelement.com

Dārta Ansone
Dārta Ansone

Sense of Team

Sense of Team

Sense of Team vairāk kā 20 gadus strādā ar cilvēkiem, grupām un organizācijām, jo patīk un sanāk! Piedzīvojumu līnijā radām un vadām ekspedīcijas ar mērķi radīt daudzkrāsainas (alas, kalni, upes, jūra, klintis, sniegs utt.) un dinamiskas programmas ar terapeitisku nolūku (jēgpilnas sarunas par pieredzēto ar grupas dalībniekiem un individuālas pārdomas par piedzīvoto). Esam gandarīti, ja tas dalībniekiem palīdz labāk izprast sevi un savu vietu dzīvē. Tiekamies, jo īstais brīdis ir tagad!

https://senseofteam.lv/lv

Valdis Vanags
Valdis Vanags
Līna Leitāne
Līna Leitāne
Juris Zakrevskis
Juris Zakrevskis
Roberts Rubenis
Roberts Rubenis

Sadarbībā ar

adventure therapy latvia
health travel latvia logo
international adventure therapy